Yüz Tanıma Sistemleri ile Gözünüz Arkada Kalmasın

Yüz tanıma sistemleri günümüzde birçok iş yerinde yüksek güvenlikli girişler için tercih edilir. Sadece iş yeri girişleri için değil, cihazlarınızda da sıklıkla kullanabildiğiniz yüz tanıma yazılımları, size ait olan cihazlara başkalarının erişimini engeller. Sizin genetik kodlarınızla oluşturulan bu yazılımlar, bir kez yüzünüzü sisteme tanıttığınızda sizi her seferinde algılayacak şekilde hazırlanır. Softinny yüksek güvenlikli yüz tanıma sistem yazılımlarıyla markanız için kişiselleştirilmiş deneyimler sunar.

Softinny Size Özel Yüz Tanıma Sistemleri

Softinny yüz tanıma yazılımları %95 gibi yüksek bir yüzdeyle doğruluk oranına sahiptir. İşinizin güvenilirliğini sağlamak adına sadece sizin erişebileceğiniz dosyalar oluşturmanıza yardım eder. En hızlı şekilde analiz sonucu sunabilen yazılımlarıyla gelişmiş analitik raporlama sistemleriyle Softinny, özel verilerinizi güvende tutar. Eskiye oranla gelişmiş ve güncel yazılım sistemlerini kullanan Softinny saç, sakal, makyaj ve yaş nedeniyle yüzde oluşan değişiklikleri zamanla algılayabilecek hassasiyette yazılımlar üretir. Ayrıca farklı ışık seviyelerinde mimik yaptığınızda ve kılık değiştirdiğinizde de yazılım sizi tanır. Hatta maske takıyor olsanız da yüz tanıma sensörü sizi tanıyarak size özel alana giriş yapmanıza izin verir.

Yüz Tanıma Sistemlerinin Suçla Mücadelede Önemi

İş yeri güvenliğinde verimli sonuçlar elde etmeyi sağlayan yüz tanıma yazılımları, suçla mücadelede de etkilidir. Örneğin program aracılığıyla şüpheli bir kişinin ya da VIP kişilerin tespiti sağlanır. Sağlanan veriler, ilgili kurumlara bilgi aktarılmasına yardımcı olur. Hızlı tespit sistemi sayesinde aranan kişileri kolayca saptamaya yardımcıdır.

 

Softinny Yüz Tanıma Sistemleri Hangi Özelliklere Sahiptir?

3 Boyutlu ve hızlı yüz tanıma özelliğine sahiptir. Softinny yüz tanıma yazılımlarını hazırlarken öncelikle yüzünüzün birçok farklı açıdan görüntüsünü alır. Bunun üzerine yazılıma yüzünüzü tanıtarak sizi farklı açılardan görse de tanıması komutunu verir. Farklı tipte kameralarda ve cihazlarda verilerinize size özel ulaşım imkânı tanır. Ayrıca cihazla termal ateş ölçerek sağlık durumu riskli olan kişileri tespit etmenizi sağlar.

1 Saniye İçinde Yüz Tanıma Kaydı

Turnike, güvenlik cihazları, bariyerler ve dijital ekrana sahip birçok cihazla entegre olabilir. 1 saniye içinde yüz tanıma kaydı alınır. Bu sayede sistem yüzün sahibini hızlı bir şekilde tanıyabilir. Personel yüz tanıma sistemleri sayesinde aynı zamanda avuç içi ateş ölçer cihazını da kullanabilirsiniz. Hem yüz tanıma hem de ateş ölçme özelliği sayesinde personeli tanımanın dışında sağlık durumunu da analiz edebilir.

Hastalık Risklerini Azaltan Yazılım

Ateşi yüksek çıkan personelin bina içine girişini engelleyen sistemiyle Softinny yüz tanıma sistemleri, iş yerinde sağlığınızı korumaya da yardımcıdır. Cihaz fotoğrafları veriye çevirerek işler. Herhangi bir platforma entegre olabilen yazılım, bu platformlarda da yüz tanıma sensörünün aktif olmasını sağlar. Bu özellik, yüz tanıma sistemi kullanan birimlerin yazılımı, hangi amaçla kullandığına göre değişir.

 

Yüz Tanıma Sistemi Nasıl Çalışır?

İşinizi daha güvenli ve gizli bir şekilde yürütmek, kişisel cihazlarınızı garanti altına almak için siz de yüz tanıma sistemi kullanabilirsiniz. Softinny akıllı yüz tanıma sistemleri için şimdi bizi arayarak süreç hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Randevu talebinde bulunup ihtiyaç duyduğunuz sistem için taleplerinizi yüz yüze iletebilirsiniz.