Araç Sürücü Takip Sistemi

Takip sistemleri, genellikle sürüş rotasını takip etmek, taşıma sistemlerini daha güvenilir hale getirmek için kullanılır. Araç sürü takip sistemi sayesinde birçok sektör lojistik ayağında güvenilir hizmet sunabilmektedir. Siz de ömür boyu kullanabileceğiniz pratik takip yazılımlarını kullanabilirsiniz. Böylece sektörünüzde bilinen ve memnuniyet seviyesi yüksek bir firma olabilirsiniz.

Araç Sürücü Takip Sistemi Ne İşe Yarar?

İşinizi emanet ettiğiniz ekibinizi yönetmenin ötesinde, onların güvende olduğunu bilmek de içinizi rahatlatır. Ayrıca sadece iş için değil, sevdiğiniz kişilerin gittiği rotayı takip etmek ve onların güvenliğinden emin olmak için de sürücü takip yazılımı kullanabilirsiniz. Araç sürücü takip programı size şu imkânları tanır:

Softinny araç sürücü takip sistemi sayesinde hem mobil uygulama hem de masa üstü bilgisayarlarınızdan izleme yapabilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız uygulama ve yazılım, sade bir ara yüze sahiptir. İşlevsel kullanımı sayesinde kolay kullanıma sahip paneliyle işinizi pratik hale getirir. Modern ve göz yormayan bir tasarıma sahiptir. Bu özelliğiyle panel içinde kaybolup gitmenize engel olur. Her şeyi tek bir ekran üzerinden takip etmenize olanak tanır.

 

Softinny Size Araç Sürücü Takip Sistemleri ile Araçlarınız Daha Güçlü

Atadığınız özellikler sayesinde seyir halindeki araçlarınız için mobil teknolojileri kullanarak hız, yakıt ve devir kullanımı konusunda sınırlama getirebilirsiniz. Ayrıca internete bağlı olduğunuz her yerden araçlarınızın durumlarını gösteren detaylı raporlara erişebilirsiniz. İstediğiniz takdirde SMS ve e-posta alma seçeneğiyle bu raporları düzenli olarak görebilirsiniz. Sistemin akü bağlantısı kesilse de kendi bataryası ile 7 saate kadar çalışma olanağına sahiptir.

Kazalara Karşı Tedbirli Olun!

Araç sürücü takip sistemi, size genişleme portları aracılığıyla ilave sensör bağlayabilme kolaylığı sunar. Cihazı değiştirmeye gerek kalmadan birçok ek özelliği ilave etmenize olanak tanır. Aracınız kaza yaparsa entegre G-sensör devreye girer. İzinsiz hareket veya çekici tarafından çekilme gibi her türlü durumda devreye giren sensör alarm mesajı almanızı sağlar.

Doğru ve Güncel Verilerle Güvenilir Araç Takibi

Hatalı GPS sinyalleri nedeniyle yanlış bilgi üretmez. 50 kanal GPS alıcısı ve Assist GPS özelliği sayesinde mümkün olan her koşulda konum bilgisini en hassas ve güncel şekilde tespit eder. Araç takip cihazı ile gerek trafik cezalarının gerek sürücü performansının takip edebilmeniz için sürücü tanımlama aparatı da kullanmanıza olanak tanır. Sürücü araca bindiği anda kendine tanımlı butonu/kartı okutarak günlük raporlama sistemini aktif hale getirir. Böylece gün içinde gittiği konum, durduğu ve konakladığı yer, aracı en son nerede kullandığı ve mevcut konum bilgisi sistem tarafından kaydedilir. 

Anlık Araç Takibi

Aracın kontağının açıldığı zamandan kapandığı zamana kadar her hareketini anlık olarak görebilirsiniz. Ayrıca geçmişe yönelik bütün hareketleri de inceleyebilirsiniz. Araç sürücü takip sistemi sayesinde otomatik veri gönderme özelliğini kullanabilirsiniz. Aracın açısı 25 derece değiştiğinde sistem veri gönderimi sağlar. Sokak girişlerinde ve çıkışlarında anlık veri gönderimi yapar.
Mpower takip cihazı aracınıza takılır. Bundan sonra geriye dönük olarak 5 yıl süreyle aracınızın yaptığı her hareketi kayda alır. Yıllık, aylık ve günlük olarak detaylı geçmiş inceleme özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece sürücünün trafikte daha dikkatli olması için motivasyon sağlayabilirsiniz. Trafik cezalarının hangi sürücü hangi aracı kullandığı sırada yazıldığını da sistem aracılığıyla görebilirsiniz.

 

Neden Araç Sürücü Takip Sistemi Kullanmalısınız?

Trafikte her geçen gün artan araç sayısı, henüz trafiğe çıkmadan ve trafikteyken dijital verilerden yararlanmayı daha da zorunlu hale getirmiştir. Yol durumuna uygun olarak araçlarınızın en güvenli şekilde yol almasını, yolculuk sırasında hız sınırını aşmamasını kontrol edebilirsiniz. Belli bir rota üzerinde belli hız ve km sınırlamasıyla sevdiklerinizi koruyabilirsiniz. Aynı zamanda işinizi daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.
Teslimat yapacak olan ekibinizin işini mesai saatleri içinde verimli bir şekilde yapması için uğraması gereken adresleri kayıt altına alabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık sürücü performanslarını değerlendirebilirsiniz. Ayrıca sürücü performansına dair değerlendirmeleri, sürücülerin kendileri de araç takip sistemi aracılığıyla görebilirler. Araç sürücü takip sistemi, varlıklarınızı ekonomik ve güvenli bir şekilde yönetmenize yardım eder.

Hırsızlıkla Mücadelede Araç Takip Sisteminin Avantajı

Aracınız, 7/24 takip edildiği için olası bir düz kontak ya da hırsızlık girişiminde otomatik bildirim alırsınız. Aracın konum bilgisi ve hareket halinde olduğu zaman diliminde gittiği rotayı takip ederek hırsızların izini sürebilirsiniz. Motor durdurma rölesi sayesinde ise araç hırsızlığının önüne geçebilirsiniz. Yüksek güvenlikli araç sürücü takip sistemi sayesinde dışarıdan bir kişi sistemi pasif hale getiremez. Sadece izin verdiğiniz kişiler araç takip sistem panelini kullanabilir.

 

Araç Sürücü Takip Yazılımı Hangi Araçlara Uygundur?

Dijitalleşen teknolojiler trafikte yol alan bütün araçlar için pratik çözümler sağlamayı olanaklı hale getirmiştir. Bu doğrultuda araç takip sistemi kullanılabilen araçlar arasında tekneler, otomobiller ve motosikletler yer alır. Sürücü takip sistemi kullanılabilen araçlar:

Okul ve öğrenci servisleri
Personel ve firma servisleri
Tur ve transfer araçları
Okul ve öğrenci servisleri
Ring ve shuttle servisler
Fabrika ve vardiya servisleri
Öğretmen ve rehber servisleri olmak üzere listelenebilir.

Sadece kara yolları için değil, trafikte yer alan çeşitli araçlar için de takip sistemleri güvenle yol almayı kolaylaştırır. İhtiyaç duyduğunuz araç takip sistemleri için şimdi Softinny Yazılım ile iletişime geçin! Güvenli ve kontrollü yol almanın kolaylığı ile tanışın!

 

Araç Sürücü Takip Sistemi Özellikleri ve Avantajları

Araç sürücü takip sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için Softinny Yazılım ile şimdi iletişime geçebilirsiniz. Daha güvenli yolculuk, daha karlı iş ve daha az maliyet için şimdi siz de dijital araç takip yazılımlarını tercih edin!