SPA Entegrasyonu ile Randevularınızı Aktif Şekilde Takip Edin!

SPA entegrasyonları sayesinde daha fazla mutlu müşteriniz olabilir. SPA gibi rahatlatan bir hizmeti, daha fazla kişiye ulaştırmanın en etkili yolu, çevrimiçi sistemleri kullanmaktır. SPA Entegrasyonu aracılığıyla müşterilerinizin bilgilerini, randevularını kayıt altında tutabilirsiniz.

Spa Merkezlerine Özel Entegrasyon Yazılımı

Hangi müşteriniz hangi gün hangi saatte gelecek? Hepsini bir ajandada tutmanız son derece zordur. Ayrıca ajandalar ve defterler belli bir sayfa sayısına sahiptir. Ancak bulut tabanlı CRM ve muhasebe ile sistemleriyle entegre çalışabilen SPA merkezi entegrasyonu, kolay iş yönetimi yapmanıza yardımcıdır.

Spa Merkezleri Neden Entegrasyon Kullanmalı?

SPA Entegrasyonu ile Başka Neler Yapabilirsiniz?

Kasa, banka, cari ve personel ekstrelerini istediğiniz tarih aralığında alabilirsiniz. Bunu Excel, Web, HTML, Notepad gibi farklı araçlar vasıtasıyla yapabilirsiniz.
Merkezinizde bulunan tüm birimleri, odaları, egzersiz salonlarını, tenis kortlarını çalışanlar ve misafirler için en verimli şekilde yönetebilirsiniz.
Çalışanlarınızın primlerini SPA merkezi entegrasyonu sayesinde otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.
Üyelerinizin girişlerini, çıkışlarını ve aidatlarını bu sistem üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.
Üyenin gelişimini ve sağlık durumunu programa kaydederek ona en iyi çalışma ve hizmet programını hazırlayabilirsiniz.

Mobil SPA Entegrasyonu Kullanmanın Avantajları

Mobil uygulama olarak cep telefonlarında da rahatlıkla kullanabileceğiniz SPA entegrasyonu, müşterilerinizle ilişkilerini geliştirmenize yardımcıdır. Entegrasyon aracılığıyla ekip yönetiminiz ve çalışanlarınızın kendi takvimlerini oluşturması çok daha pratik bir şekilde gerçekleşir. Mobil SPA yazılımı ile ayrıca şunları yapabilirsiniz:

SPA ve masaj salonu entegrasyonu kullanarak işlerinizi nasıl daha verimli hale getirdiğinizi fark edebilirsiniz Softinny merkezinize özel SPA entegrasyonu ile işinize özel yazılımlar hazırlar. Yazılımlarımız hakkında bilgi almak için şimdi bizi arayın!