Özelleştirme Ve Entegrasyon

Softinny Yazılım ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. > Özelleştirme Ve Entegrasyon

Özelleştirme ve Entegrasyon

Özelleştirme ve entegrasyon, işlerinizi dijital yönetim araçlarıyla tamamen işlevsel olarak yürütmenizi sağlayan yazılımsal hizmetlerdir. Bu iki yazılımsal hizmet, uygulamalarda ve web sitelerde kullanılır. Özelleştirme daha çok yazılımsal ürünlerin bir yere ya da hizmete özel olarak yeniden şekillenmesidir. Entegrasyon ise iki araç arasında köprü görevi gören bir yazılım ürünüdür.

Özel Yazılım Hizmetleri

Softinny özelleştirme ve entegrasyon çözümleri, güvenilirliği yüksek, temiz kod yazılımıyla basit sayfa hataları bulunmayan özelliklere sahiptir. Şirketinizin yönetim verilerini kayıt altına almanızı kolaylaştırır, işinizin bütün süreçlerini kolaylıkla takip etmenizi sağlar.

Özelleştirme Nedir?

Özelleştirme, oluşturulan yazılımların sonradan ya da henüz geliştirme sürecindeyken şirketinize özel olarak düzenlenmesidir. Özel yazılımlar bazen entegrasyonları da kapsar. Softinny hemen her sektörün ihtiyacı olan yazılımlar hazırlar. Bunu sektörlerin ilişki içinde olduğu kişiler ve kurumlar bazında düşünerek yapar. Örneğin, her müşteri ilişkileri yönetimin yapan firma için ihtiyaç duyulabilecek bir CRM yazılımına sahiptir. Muhasebesel anlamda farklı ölçekte büyüklüklere sahip şirketler için ayrı ayrı e-dönüşüm hizmetleri sunar. Bütün bunlar için şirketlerin özel muhasebesel ve yönetimsel ihtiyaçlarını analiz ederek yazılım çözümleri üretir. Üstelik bütün bunları uygulamaları, 3.parti yazılımlara ihtiyaç duymaksızın kullanabilmeniz için hazırlar.

Entegrasyon Nedir?

Özelleştirme ve entegrasyon alanında rakiplerinden ayrışan Softinny, tam işlevsel yazılım hizmetleriyle üstün müşteri memnuniyetini hedefler. Entegrasyon yazılımlarıyla faaliyet alanına uygun olarak yönetilen iş süreçlerini tek bir sistem üzerinden kontrol etmenizi sağlar.
Tek panel üzerinden, personelinizi, iş takviminizi, toplantılarınızı, stoklarınızı, lojistik süreçlerinizi organize edebilirsiniz. İletişim, muhasebe, pazarlama, ekonomi gibi her alanı birbirine bağlayarak işinizin vazgeçilmez parçalarını tek elde toplayabilirsiniz. İş süreçlerinde zaman kaybı yaşamazsınız. Entegrasyonlar aracılığıyla personel sayısını ve şirket giderlerini azaltabilirsiniz. Kısacası entegrasyon, iş için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları tek yazılım aracılığıyla tek panelden yönetmenizi sağlayan yazılımsal üründür. Birden çok cihazdan erişim sağlayabildiğiniz yönetim paneli sayesinde gittiğiniz her yerde işinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Softinny Özelleştirme ve Entegrasyon Çalışmaları

Softinny Özelleştirme ve Entegrasyon çalışmaları içinde:

Softinny Yazılım ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. özelleştirme ve entegrasyon çözümleri için şimdi bizimle iletişime geçin! Dijitalde rakiplerinizden geri kalmayın!