Özel Yazılım Çözümleri

Softinny Yazılım ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. > Özel Yazılım Çözümleri

Özel Yazılım Çözümleri

İş hayatının dijitalleşmesi, daha fazla yazılımsal ihtiyacın doğmasını kaçınılmaz kılmıştır. Özel yazılım çözümleri ise sektörel ihtiyaçların da ötesinde şirket bazlı ihtiyaçlardan doğmuştur. Kullanacağınız uygulamanın özelliklerini ise iş yerinizde çalışan personeller, çalışma saatleriniz ürünleriniz/hizmetleriniz, sektörünüz belirler. İşte bu noktada size özel ihtiyaçları doğru anlayan bir firmayla çalışmanız elzemdir. Softinny alanında yetkin yazılım ekibiyle size özel yazılım çözümleri sunar. Daha fazla bilgi için şimdi arayın!

Şirketinize Özel Yazılım Çözümleri

Şirketinize özel yazılım çözümleri, genellikle birçok sektör ve rakip firma tarafından kullanılan entegrasyonların size özel şekilde düzenlenmesidir. Kullandığınız entegrasyon içinde bazı modüllere ihtiyaç duymayabilirsiniz. Bu durumda kullanmadığınız ve program içinde yer tutan fazla kısımların çıkarılması işinizi daha verimli yapmanıza olanak tanır. Muhasebe, e-ticaret, stok takip, araç takip sistemi gibi birçok yazılım sistemi yanında özel talepleriniz üzerine işinize yönelik dijital yönetim araçları geliştirebiliriz. Kodlama ve yazılım dilleri alanında çeşitli dallarda uzmanlaşmış ekibimizle sektörünüze özel yazılım çözümleri oluştururuz.

Yazılım Özelleştirme Nedir?

Hazır yazılım sistemleri, genellikle birçok sektörde pratik kullanım avantajı sunan programlardır. E-ticaret, iletişim, pazarlama, yazılım, muhasebe, eğitim, sağlık, güzellik gibi her sektörün yazılımsal ihtiyaçları farklılık gösterir. Ayrıca personelinizin çalıştığı departmanlara özel görevlendirme yapabileceğiniz bir otomasyon iş yönetiminde zaman kayıplarınızı önler. Müşterilerinize özel listeleme, şirketinize özel tasarım ve modül seçenekleriyle uygulamaları ve entegrasyonları daha işlevsel kullanabilirsiniz. Özelleştirme hizmeti, kod yazılımları konusunda uzmanlık gerektirir. Yazılım noktasında profesyonel hizmet sunan Softinny, hazır web yazılımlarından ziyade tamamen özgün web ve uygulama çözümleri sunar.

Neden Özel Yazılım Çözümlerine İhtiyacınız Var?

Piyasada hazır şekilde satışa sunulan ve özelleştirme imkânı bulunmayan programlar, işinize tam uygunluk göstermeyebilir. Bu durumda özel yazılım sistemleri devreye girer. Her iş alanı farklı çalışma programı gerektirdiği gibi her şirket de kendi içinde farklı bir çalışma sistemine sahiptir. Özel yazılım hizmetleri sayesinde hazır temaların izin vermediği her türlü düzenlemeyi rahatlıkla yapabiliriz. Bir yere kadar işlevsel gibi görünen hazır tema ve şablon kullanımları e-ticaret, muhasebe ve banka entegrasyonu gibi ürünleri istenen verimle kullanmaya engel olabilir. Oysa Softinny varsa yazılımda sınır yoktur!

Softinny Özel Yazılım Çözümleri Size Ne Sunar?

Özel yazılım çözümleri, kod hatalarını gidermeye, yüksek güvenlikli yazılımlar geliştirmeye yardımcıdır. Gerekli iletişim kısa yollarını sitenize ve uygulamanıza eklemek için özel entegrasyonlarından faydalanabilirsiniz. Banka, e-dönüşüm, e-ticaret, CRM, ERP entegrasyonları özel yazılım programları sayesinde tamamen size özel hale gelir. Saniyeler içinde açılan sayfalar, hızlı işlem sekmeleri, hızlı destek avantajlarıyla işinizde vazgeçilmez olabilirsiniz. Softinny güvencesiyle maliyenizi, personelinizi, iş takviminizi düzenli olarak yönetin. Kurumsal kaynak yönetiminizi bilinçli bir şekilde yapın! Zaman en önemli sermayeniz, Softinny ise özel yazılım çözümleriyle en iyi destekçinizdir. Şimdi daha etkili bir iş yönetimi, daha az masraf daha işlevsel bir yönetim için özel yazılımlarımızla tanışın.