Outsource Yazılım Desteği

Softinny Yazılım ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. > Outsource Yazılım Desteği

Outsource Yazılım Desteği

Outsource yazılım desteği, günümüzün değişen yazılımsal ihtiyaçlarıyla ortaya çıkan bir hizmettir. Bazı özel projeler ve sistemsel ihtiyaçlar için dış destek yazılım hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Outsourcing hizmet sayesinde yazılım alanındaki iş gücü eksiğini kapatabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Softinny dış kaynak yazılım desteği için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Outsource Yazılım Desteği Nedir?

Yazılım desteği, proje bazlı devlet destekli ya da özel projeler için firmaların dışarından aldığı yazılım hizmetidir. Outsourcing desteği, iyi bilinen ve alanında yetkin bir yazılım firması tarafından projeniz için bir yazılımcının firmanıza gönderilmesidir. Yazılımcı, sizinle birlikte vakit geçirerek uygulamayı yerinde geliştirerek sonuçlarını test etme şansı bulur. Projenin büyüklüğüne ve ihtiyaca göre bir ya da birden fazla uzmandan destek alabilirsiniz. Bu çalışma süresince outsource yazılım desteği aldığınız firmaya hizmet bedeli ödersiniz. Yapılan anlaşmanın içeriğine göre ödeyeceğiniz hizmet bedeli değişiklik gösterir.

Outsource Yazılım Desteği Almanın Avantajları

Outsourcing yazılım desteği, karar alırken süreçleri daha hızlı yönetmenize yardım eder. Çünkü yazılım hizmeti için yapacağınız görüşmeler genellikle mesafeye ve yol durumuna göre sürecin uzamasına yol açar. Ortak bir toplantı saati bulmanız ve taleplerinizi iletmeniz için de ekstra bir plan yapmanız gerekir. Oysaki en güncel yazılım sistemleriyle size özel uygulamalara ve entegrasyonlara outsource desteği sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Özel modül tasarımları, kurumsal kimlik renklerinize uygun site ve mobil uygulama tasarımları için Softinny Yazılım ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. ile iletişime geçin!

Neden Softinny Outsource Yazılım Desteği?

Daha hızlı ve güvenli bir iş yönetimi için şimdi Softinny outsource yazılım desteği alın! Ofisimize yapacağınız bir ziyaretle, işlerinizi daha sistematik yürütmeniz için gerekli yazılımsal ihtiyaçları belirleriz. Buna yönelik olarak verilerinizi ve belgelerinizi güvenle saklayabileceğiniz bulut tabanlı yazılımlarımızdan size en uygun olanı seçeriz. Bir sonraki aşamada ise ofisinizde çalışan uzmanlarımız aracılığıyla tamamen ihtiyacınıza yönelik yazılım ve web çözümleri sunarız. Daha fazla bilgi almak ve outsource yazılım desteği hizmetlerimizden faydalanmak için şimdi bizi arayın!