Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama geliştirme, dijital çözümlerin sürekli farklı ihtiyaçlara evrilmesinin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Bir gereklilik haline gelen mobil uygulamalar, süreç içinde ihtiyaçlara, kullanıcı alışkanlıklarına ve deneyimlerine göre değişmektedir. En kısa sürede ulaşılabilen, hızlı yüklenen, kullanıcı deneyimi yüksek bir mobil uygulamaya sahip olmalısınız. Yüksek güvenlikli, tamamen sektörünüze özel, hedeflerinize yönelik mobil uygulama yazılımları için Softinny Yazılım ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. ile iletişime geçebilirsiniz.

Neden Hem İnternet Sitesi Hem de Mobil Uygulama Geliştirme?

Mobil uygulamalar, size hedef kitlenizin ve kullanıcılarınızın her yerden ulaşmasını sağlar. Ancak bazı alışkanlıklar herkes için çok hızlı değişmez. O yüzden uygulama kullanmayı tercih etmeyen ve masaüstü ya da mobil cihazlar üzerinden sitenize giren kullanıcılar için bir internet siteniz de bulunmalıdır. Buna ilaveten mobil uygulama oluşturarak alışveriş, sipariş, randevu, toplantı gibi her türlü talebe yönelik size kolaylık sağlar.

Mobil Uygulama Nedir?

Mobil uygulama, günümüzde online tabanlı platformların daha kolay kullanılabilmesi adına geliştirilmiş yazılım çözümleridir. Özel kod yazılımlarıyla müşterilerinize ya da kullanıcılarınıza ulaşmak için mobil uygulama geliştirme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Mobil uygulamaların amacı genellikle hedef kitlenizin istediğiniz aksiyonu almasını kolaylaştırmaktır. Oyun, e-ticaret, pazarlama, İK, eğitim, muhasebe ve daha birçok sektör için dijital yazılımlar hayat kurtarıcıdır. Hızlı, pratik, göz yormayan, hedef kitlenizin dikkatini saniyeler içinde çekebilecek bir uygulama işinizde büyük ivme kazanmanızı sağlayabilir.

Neden Mobil Uygulama Geliştirme?

Değişen internet alışkanlıkları ve mobil cihazlarda her geçen gün yenilenen özellikler, mobil uygulamaların gelişimini kaçınılmaz kılmıştır. Tek ekran üzerinden ve tek tıkla işlem yapabilme özelliği sayesinde müşterilerinize ya da hedef kitlenize anında karar verme ve harekete geçme şansı tanıyabilirsiniz. Bu nedenle uygulamalarınızı sürekli güncel tutmalı ve günümüzün ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmelisiniz. Eğer bir yazılım departmanınız bulunmuyorsa dış kaynak yazılım desteği alabilirsiniz. Mobil uygulama geliştirme konusunda işi uzmanına bırakarak tamamen Softinny altyapısıyla oluşturulmuş hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme Hangi Alanlarda Kullanılır?

Pazarlama, e-ticaret, kurumsal kaynak yönetimi, muhasebe, insan kaynakları, CRM, iş yönetimi gibi birçok farklı alan için uygulama yazılımları mevcuttur. Bu kadar farklı mobil uygulama bulunmasının nedeni her sektörün kendi içinde farklı ihtiyaçlarının olmasıdır. Hatta her şirket için bile iş sistemlerine uygun farklı yönetimsel yazılım ihtiyaçları doğmaktadır. Örneğin e-ticaretin olmazsa olmazı müşteri ilişkileri yönetimidir. Burada hem bilgi amacıyla müşterilerinize ulaşmanız hem de müşterilerinizin size ulaşması elzemdir. Hatta gerektiğinde onlara kampanya ve yeni haberleri duyurabileceğiniz bir bildirim sisteminiz de olmalıdır.

Telefon, Whatsapp, e-mail, Chatbot gibi eklentiler sayesinde müşterileriniz size saniyeler içinde ulaşabilir. Ancak iyi yazılıma sahip bir mobil uygulamayla kullanıcılarınıza en iyi deneyimi sunabilmeniz gerekir. Yani, her yazılımın temelinde insan vardır. İnsanın var olduğu her alanda mobil uygulama geliştirme ve yazılım çalışmaları mevcut olmak zorundadır.

Mobil Uygulama Geliştirme Hangi Alanlarda Kullanılır?

Mobil Uygulama İçinde Neler Yer Alır?

Neden Softinny Mobil Uygulama Geliştirme Çözümleri?

Softinny mobil uygulamaları, bütün mobil cihazlarınızda kusursuz çalışmak üzere tasarlanır. Basit ve sade tasarımlı arayüzüyle programa dair detayları en kısa sürede öğrenebilirsiniz. Her şey iş süreçlerinizi son derece basit ve hızlı yönetmeniz için hazırlanmıştır. Her modül içinde ayrı destek birimi ve 7/24 ulaşılabilir teknik destek özelliği bulunur. Softinny yazılım çözümleri, işinizin sürekliliğini sağlamaya yardımcıdır. Tek ekran üzerinden bütün modülleri takip edebilirsiniz, kolay okunan menülere/butonlara sahiptir.

Mobil Uygulama Geliştirme Avantajları

Mobil Uygulama Fiyatları

Mobil uygulama fiyatları, amaçlarınıza, şirketinizin hacmine (küçük, orta, büyük ölçekli olmasına göre) değişiklik gösterir. Mobil uygulamalar, tamamen size özel yazılımlar olduğu için piyasadaki hazır programlardan ayrılır. Bu nedenle mobil uygulama geliştirme, büyük bütçeli işler için verilen bir hizmettir. Amaca ve sektöre göre yazılım fiyatlandırması değişiklik gösterir. Mobil uygulama yazılımları hakkında bilgi almak ve taleplerinize yönelik bir uygulama yaptırmak için bizimle şimdi iletişime geçin!

Mobil Uygulama Yaptırırken Neye Dikkat Etmeliyim?

Mobil uygulama geliştirme için hangi firmayı tercih edeceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu durumda mobil uygulamanızı yapacak firmanın daha önceki işlerine göz atabilirsiniz. Böylece sektör tecrübesi ve size sunabileceği katkılar konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştiriciniz Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Mobil uygulama geliştirme hizmeti alacağınız yazılım firması, hedeflerinizi iyi anlamalıdır. Karşılıklı yapacağınız bir görüşme neticesinde sektörünüze özel çözümler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Şirketin yetkinliği ve bu konuda size verdiği güven tercihinizde büyük ölçüde etkili olacaktır.
Softinny Yazılım ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak tamamen sektör bazlı muhasebe programları ve mobil uygulamalar yapmaktayız. İhtiyacınız olan yazılım ve mobil uygulama çözümleri için şimdi bizimle iletişime geçin!