Kolay Muhasebe Programı

Muhasebe süreçlerini daha pratik ve hatasız yönetmek için kolay muhasebe programı kullanabilirsiniz. Softinny sizin için zamandan tasarruf ettiren, yönetimi kolaylaştıran çözümler sunar. Muhasebe otomasyonu kullanmak size sadece zaman kazandırmaz. Yıllık cironuzu, resmi girdilerinizi ve çıktılarınızı kanuna uygun olarak takip etmenize de yardım eder.
Elle tutulan muhasebe defterlerinin yerini dijital cari programlar aldığından beri muhasebe yönetimi çok daha pratik hale gelmiştir. Ancak tercih ettiğiniz finansal yazılım programının kalitesi, güncellenebilir olması, takip sistemlerinin pratikliği de son derece önemlidir.

Neden Kolay Muhasebe Programı Kullanmalısınız?

Daha önce de söylediğimiz gibi artık elle tutulan muhasebe defterlerinin devri geçti. Dijital ortamda her şeyin güvenle saklanabildiği bir çağda yaşıyoruz. Şimdi sizce de her şeyi daha kolay hale getirmenin zamanı değil mi?
Kolay muhasebe entegrasyonları, alanında yetkili olan ve şirketinizin yönetim kadrosundaki herkesin tek elden ulaşabileceği, şeffaflığınızı korumanıza yardımcı programlardır. Sadece yetki verdiğiniz kişilerin kullanabildiği, istediğiniz yerden bilgisayar ya da telefon aracılığıyla ulaşabildiğiniz bir muhasebe programı, içinizin rahat olmasını sağlar. Hatasız hesaplamalar yaparak aylık mali durumunuzu resmi kurumlara hatasız şekilde bildirmenize yardım eder.

Kolay Muhasebe Programı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Muhasebe programları: küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için mali gelir gider tablolarının takibi açısından önemlidir. Her şeyin yasalara uygun olarak takip edilmesi, gerektiğinde doğru şekilde bildirim yapabilmeniz muhasebe programınızın özellikleriyle yakından ilgilidir. Bu nedenle bir kolay muhasebe programı seçerken:

Muhasebe Programında Bulunması Gereken Entegrasyonlar

Kolay muhasebe mobil uygulaması içinde 3.parti yazılımlara ihtiyaç duymadan kolay ve hızlı:

Pazar yeri
E-Ticaret
CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)
ERP (Kurumsal Kaynak Planlama)
Banka
E-fatura ve e-arşiv hizmetleri
E-dönüşüm hizmetleri yer almalıdır

Bir Kolay Muhasebe Programı Başka Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Muhasebe, sadece finansal yönetim anlamında takip etmeniz gereken bir birim değildir. Çalışanlarınızın hakları ve müşteri ilişkileriniz açısından da oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle muhasebe entegrasyonu, sadece rakamsal ifadelerden çok daha fazlasını ifade eder. Softinny Muhasebe Programı şu özelliklere de sahiptir:

İş yükünüzü önemli ölçüde azaltırken, mali kontrolü tamamen size bırakan şirketinize özel kolay muhasebe yazılımları için şimdi bizi arayın! Kolay muhasebe programı ile zamanınızı ve paranızı daha hızlı yönetin!