Hakkımızda

Softinny Hakkında

Softinny Hakkında

Softinny Yazılım ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. merkezi Levent İstanbul’da bulunan inovatif gelişmeleri, şirketlerin hayatına daha kolay entegre etmeyi hedefleyen bir yazılım/teknoloji şirketidir. 2020 yılından bu yana hizmet veren genç ve dinamik yapıya sahip Softinny kuruluşundan önce sektörde deneyimli geliştiricilerle ön muhasebe ve Ecza ERP programları hazırlamıştır. İş yönetimini kolaylaştıracak teknolojik çözümlere yön veren bir şirket olan Softinny kendisine bazı temel hedefler edinmiştir.
  • Temel Hedeflerimiz
Softinny teknoloji ve yazılım firması olarak bir işletmenin maksimum verimle teknolojiye entegre şekilde çalışmasını sağlamayı hedefler. Bu doğrultuda Softinny: İşletmelerin yükünü azaltarak iş gücünü arttırmayı ve daha planlı çalışmalarını destekleyecek güncellenebilir, yazılım programları tasarlar. Bu programları tüm platformlara entegre olabilecek şekilde üretir. İşletmelerin tek ekran üzerinden erişebildiği, bulut tabanlı dolayısıyla cihazlarda olabildiğince az yer kaplayan, web ve mobil tabanlı yazılımlar geliştirir. Her an erişilebilir yönetim sistemine sahip programlarıyla çevreye duyarlı, yüksek güvenlikli, kurumun verimliliğini maksimum seviyede destekleyecek anahtar teslim çözümler üretir.
  • Çok Yönlü Hizmet Kalitesi
Daha önce yaptığı çalışmaları yapacaklarının teminatı olarak gören ve her geçen gün değişen teknolojik gereksinimleri yakından takip eden bir firma olarak Softinny birden çok sektöre hizmet vermiştir.
 • Softinny Şimdiye Kadar Neler Yaptı?
Softinny, sadece ön muhasebe ve ECZA ERP programlarını geliştirmekle kalmamıştır. Aynı zamanda kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda muhasebe programıyla entegre şekilde çalışabilecek çeşitli e-ticaret yazılımları da geliştirmiştir. Değişen alışveriş trendleriyle kaçınılmaz hale gelen online ticaret kanalları için çözümler üreten bir firma olarak Trendyol, N11, GittiGidiyor gibi ticaret devi markalarla entegre olabilecek yazılımlar geliştirmiştir. HepsiBurada, Çiçek Sepeti, Amazon, Aliexpress gibi alanında kalitesini ispatlamış ünlü pazar yerleri için sipariş ve stok takip programları hazırlamıştır. Softinny, banka ekranlarına bağımlılığı ortadan kaldıran çözümler geliştirir. Bu doğrultuda ekran yönetimini tek ekrandan yapmayı sağlayan banka entegrasyonları da tasarlamıştır. Firmamız, zaman kazandıran, hızlı yönetim olanağı sunan çözümleriyle ECZA ERP kullanıcıları için ITS ekranlarından bildirim yapmak yerine, ilaç alışı ve satışı için otomatik bildirim sağlayan ITS entegrasyonu geliştirmiştir. Alışverişte hızın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan her pazaryeri artık müşterilerine en hızlı çözümleri sunmak ister. Bu nedenle Softinny olarak mağazanızın stok takibini, ürün yönetimini, girdi ve çıktıları, banka entegrasyonlarını tek elden yönetebileceğiniz sistemler geliştiririz. İnternette iş yapıyorsanız biliyoruz ki müşterilerinizin her an size iletmek istediği bir talep ya da şikayet söz konusu olabilir. Bu amaçla internet üzerinden her an iletişimde kalmanızı kolaylaştıracak çözümler de firmamız tarafından üretilir. Uygulama aracılığıyla müşterilerinizin talep ve şikâyetlerini iletebileceği Ticket Destek Yazılımı Softinny tarafından hazırlanmıştır. Otel ve SPA işletmeleri için geliştirdiğimiz randevu, sipariş, stok takip programımız mevcuttur. Softinny tarafından hazırlanan bu yazılım, hizmet sektöründe müşterilerine pratik hizmet sunmak isteyen işletme sahiplerinin hayatını kolaylaştırmayı hedeflemiştir. Tabi ki yaptıklarımız bunlarla da sınırlı değil! Softinny, özel muayenehaneler ve sağlık kuruluşları için hastaların randevularını takip edebilmelerini sağlayacak özel yazılım geliştirmiştir. Sadece hasta takibiyle sınırlı olmayan bu yazılım, doktor ve personel için iş akışı kontrolü de sağlayan tam teşekküllü bir iş yönetim programıdır.

Bize Ulaşın

  https://softinny.com/softinny-kvkk-metni
  Bize ulaşmakta tereddüt etmeyin.

  Bizi Arayın

  +90 212 317 47 30

  Write to us

  info@softinny.com

  Office hours

  Pts-Cum

  9:00 - 18:00