ERP Yazılımı

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama)

Her ne kadar bir kurumsal kaynak planlama uzmanıyla çalışsanız da neticede planladıklarınızı sistemli hale getirmeniz gerekir. ERP yani kurumsal kaynak planlama konusunda danışmanınız ya da siz tek elden yönetim yapabilirsiniz.
Kurumsal kaynaklarınızı, kriz dönemlerini, özel günleri, sektördeki hareketlenmeleri, hedeflerinizi düşünerek planlamalısınız. Bu süreçte ekonomi, iş planı, potansiyel müşteriler ve mevcut müşteriler için özel pazarlama politikaları gibi birçok alanda kaynaklarınızı idareli şekilde yönetmelisiniz.

Kurumsal İş Planlarınızı Tek Elden Yönetin!

Mali kaynakların dışında iş gücü ve iş ortakları gibi şirketinizin yatırımı açısından önem taşıyan kaynakları da göz önünde bulundurmalısınız. Bütün bunları tek elden yöneterek toplantılarınızı, harcamalarınızı, girdilerinizi kolayca görüp hedeflerinizi bu doğrultuda belirleyebilirsiniz. Mevcut durumunuza uygun yeni plan değişiklikleri yapmanız gerekebilir. Bütün bunları yapabilmek için derli toplu bir iş yönetimine sahip olmalısınız. İşte Softinny ERP yazılımları, size ihtiyaç duyduğunuz düzeni, planlı ve sistemli iş takibini sunar.

Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı Neden Önemli?

Kurumsal kaynak planlama uzmanı, şirketiniz için gelecek hedeflerini doğru şekilde oluşturmanıza yardım eder. Ancak bakkal defteri gibi karışık ve düzensiz bir dosyalama ya da düzenlenmemiş planlamalar işlerinizi zorlaştırır. Manuel sistemlerin geri kaldığı ve şirketinize, sektörünüze, ihtiyaçlarınıza özel yazılımların var olduğu günümüzde siz de kendi ERP yazılımınızla rahat edebilirsiniz. Operasyon yönetimi yanında finans ve satış gibi alanları da tek elden yönetebilirsiniz. Softinny garantisiyle üretilmiş olan ERP yazılımları ve uygulamaları hangi özelliklere sahiptir?

Kurumsal ERP Yazılımlarının Özellikleri

Kurumsal kaynak planlaması ve yönetimi, dijital ve bulut tabanlı sistemler aracılığıyla günümüzde oldukça pratiktir. Bir ERP yazılımı, firmanıza değer katan, işinizi kolaylaştıran şu özelliklere sahip olmalıdır:

Sektöre özel modülleriyle programda ihtiyacınıza yönelik değişiklikler yapabilmelisiniz.
ECZA depoları için özel kare kod okutma özelliğini kullanabilmelisiniz.
Modern ve sade görünümünün yanında basitçe kavrayabileceğiniz ara yüze sahip olmalıdır.
Güncel bazda indirim oranları ve fiyat tanımları oluşturabilmelisiniz.

Softinny kurumsal kaynak planlama yazılımları ise size bunlardan çok daha fazlasını sunar. Örneğin, üçüncü parti yazılımlara ihtiyaç duymaksızın, hem kolay hem de hızlı pazaryeri entegrasyonu sağlayabilirsiniz. Yine üçüncü parti yazılımlara ihtiyaç duymaksızın hızlı ve kolay e-ticaret entegrasyonu yapabilirsiniz. Üçüncü parti yazılımlara ihtiyaç duymadan: CRM, ön muhasebe, banka, e-fatura, e-arşiv, e-dönüşüm entegrasyonları oluşturabilirsiniz. Müşterilerinize özel fiyat listeleri sunabilirsiniz.

Neden Softinny ERP Yazılımlarını Tercih Etmelisiniz?

Geniş sade ve dinamik rapor ekranları sayesinde şirketinizin kurumsal kaynak yönetimini aktif olarak takip edebilirsiniz. Tek ekrandan kolayca yönetebildiğiniz, anlaşılır cari hesaplar takip modülüyle kafanız karışmaz. Ürün modülüne geldiğinizde varyant ve katalog seçenekleriyle ayrıştırma yapabilirsiniz. Böylece müşterileriniz için onlara özel daha fazla seçenek sunabilirsiniz. Faturalarınızı hızlıca oluştururken teklif ve proforma şablonlarından da yararlanabilirsiniz. Proje bazlı maliyet raporlarıyla işlemlerinizi somut olarak belgeleyebilirsiniz.

Neden Softinny ERP Yazılımlarını Tercih Etmelisiniz?

Tüm ihtiyaçları tek ekrandan ve bulunduğunuz her yerden internet aracılığıyla karşılayabilirsiniz. Bir programda birden çok firma yönetimi yapabilirsiniz, sahip olduğunuz bütün şirketleri kolayca kontrol edebilirsiniz. Otomatik fatura entegrasyonu verdiğiniz talimatla faturalarınızı otomatik olarak oluşturup müşterilerinize iletebilirsiniz. Ayrıca ERP yazılımı, manuel fatura kesme işleminde yapılabilecek hataları ortadan kaldırır. Sadece web tabanlı değil mobil tabanlı yazılımlar sayesinde cep telefonu uygulamalarıyla ERP programları için bilgisayara bağımlı olmazsınız. Her modüle özel destek butonu sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an yardım alma avantajına sahipsiniz.

Softinny iş yönetiminde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü çözümü size en pratik şekilde sunmak için çalışır. Güncel, yüksek güvenlikli, verimliliği arttıran ERP yazılımlarıyla tanışmak için bizi arayın! Kurumsal kaynak planlama konusunda ihtiyacınız olan pratik, sade ve kullanışlı yazılımı kolayca edinin!