Ecza ERP Programı

Ecza ERP programı, ecza depolarına özel bir kurumsal kaynak planlama yazılımıdır. Ecza sektörünün ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış olan Ecza ERP entegrasyonu, günlük işlerinizi online araçlar yardımıyla takip edebilmenizi sağlar. Tamamen ihtiyaçlarınıza özel hazırlanan Ecza ERP yazılımı, Softinny güvencesiyle işlerinizi hatasız ve hızlı yapmanıza yardım eder. Softinny yeni nesil iş yönetim sistemleriyle hayatı kolaylaştırır. Dijital ve pratik iş çözümleri için şimdi bize ulaşın!

Ecza ERP Programı Nedir?

Türkçesi kurumsal kaynak planlama olan ERP, eczacılara yönelik olarak sağlık sistemi mevzuatına uygun yazılmıştır. SGK bildirimleri, ilaç kayıtları, satışlar, ilaç fark ücretleri gibi her türlü veriyi bulut tabanlı yazılımlarda saklayabilirsiniz. Softinny sağlık sektörünün özel gereksinimlerinden yola çıkarak sadece kurumsal kaynak yönetiminin bir alt dalı olan Ecza ERP yazılımını geliştirmiştir. Sadece girdi çıktı takibi yapmanızdan öte bu program bütün iş süreçlerinizi kolaylaştırmak adına tasarlanmıştır.

Ecza ERP Programı Hangi Özelliklere Sahiptir?

Ecza ERP programı basit tasarımıyla kolay anlaşılabilir özelliğe sahiptir. Bu sayede programa sahip olduğunuzda entegrasyona bütün iş süreçlerinizi hızlıca aktarabilirsiniz. Tek uygulama üzerinden personel ve stok takibi gibi bütün işlerinizi düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Dilerseniz entegrasyona mobil uygulama ve mobil internet sitesi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Bütün bunların yanında:

Ecza ERP Entegrasyonu Kimler Tarafından Kullanılabilir?

Ecza ERP entegratörü, ecza deposu kurumsal varlık yönetimi için tasarlanmış ve resmi kurumlarla aranızdaki trafiği yönetmek adına yazılmış bir sistemdir. Entegrasyon ayrıca ecza depolarının stoklarının kayıt altına alınması için kullanılır. Bunun dışında en çok alınan ilaçların ve gıda takviyelerinin tespit edilmesinde de entegrasyon önemli bir kolaylık sağlar.

Softinny Ecza ERP Programının Diğerlerinden Farkı Nedir?

Softinny ERP programının diğer programlardan farkı çalışırken 3.parti yazılımlara ihtiyaç duymamasıdır. Piyasadaki ecza deposu ERP programlarının hemen hepsi ekstra entegrasyonlarla birlikte çalışır. Ancak bu entegrasyonların tamamı, ekstra ücretlendirmelere sahiptir. Alacağınız ERP entegrasyonu uygun fiyatlı olsa bile kullanacağınız diğer entegratörler için ekstra ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Softinny Ecza Depolarına Özel ERP sistemi sayesinde diğer entegrasyonlara ekstra ücret ödemezsiniz.

En İyi Fiyat Performansı İçin Softinny Ecza ERP Yazılımı

Softinny çeşitli sektörler için genel ve ön muhasebe programları üretir. Bu programlar içinde ekstra ihtiyaç duyulan yazılımlardan biri de ERP otomasyonudur. Ecza ERP otomasyonu size diğer muhasebe entegrasyonlarıyla bir arada gelir. Ayrıca bir ücret ödemeksizin Ecza ERP programı satın almanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Her an güncel ve son mevzuata uygun bir ERP programı kullanarak işlerinizi düzenli şekilde takip edebilirsiniz. İnsan kaynaklı hataları sıfırlayan Ecza ERP entegratörü, güvenlik ihlallerine karşı da yüksek korumaya sahiptir. Her an ulaşabileceğiniz destek birimi sayesinde yaşadığınız sorunlara karşı 7/24 destek alabilirsiniz. Ecza depolarına özel ERP yazılımlarıyla ilaç ve gıda tavsiyesi sevkiyatlarınızı, kayıt altına alabilirsiniz ve yasal olarak takip edebilirsiniz.

 

Neden Softinny Ecza ERP Programı?

Dijital iş yönetim programları günümüzde zaman yönetimi için her zaman yeterli değildir. Manuelden dijitale geçiş, iş süreçlerini hızlandırmaya katkı sağlasa da her dijital program yeterince pratik değildir. Softinny Ecza deposu ERP yazılımı sayesinde otomatik talimatlar oluşturabilirsiniz. Bu sayede fatura ve CRM süreçlerini yönetmek, işlerinizi çok daha hızlı bir hale getirir. Çözüm odaklı yazılımlarımızla ihtiyaç duyduğunuz entegrasyonları güncel olarak tasarlamaktayız. Softinny ECZA ERP programı hakkında daha detaylı bilgi ve randevu almak için şimdi bizi arayabilirsiniz.