E-Ticaret Entegrasyonu

E-ticaret entegrasyonu ile satışlarınızı eskiye oranla çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirin! Gerek ulusal gerek uluslararası e-ticaret platformlarıyla uyumlu çalışabilen online ticaret uygulamalarıyla tanışın! Şimdi ürünlerinizi Softinny alt yapısıyla birçok ünlü e-ticaret platformunda kolaylıkla satmanın keyfini çıkarın!

Nasıl mı? Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonu Aracılığıyla...

Yazılımınızın benzersiz olması, her türlü pratik çözümü sunması, alışveriş yapan kişilerin sitenizde aradığı her şeyi bulmasına yardımcıdır. Pratik müşteri hizmetleri yönetimi, stok takibi, otomatik faturalandırma ve arşiv hizmetleri başta olmak üzere birçok işe yarar çözüme kolayca kavuşabilirsiniz. Softinny e-ticaret paketleri, ihtiyacınız doğrultusunda, mail, WhatsApp gibi iletişim entegrasyonlarını da kapsar.

Softinny e-ticaret alanında size neler mi vaat eder? Çoklu stok takibi ve yönetimi yapabilmenize yardımcı, ürün girişlerini pratik şekilde yapmanıza olanak tanıyan bir platforma sahip olursunuz. Müşteri iletişim formlarıyla iletişim sürecini hızlandırmanıza yardımcı oluruz. E-ticaret paketleri içinden ürün yelpazenize, şirketinizin hacmine, ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesine kadar birçok seçenek için alternatif bulabilirsiniz.

Softinny E-Ticaret Entegrasyonu ile Hızlı Sipariş ve Kargo

Online ticaretin en büyük avantajlarından ya da problemlerinden biri hızlı sipariş ve kargo sürecidir. Siparişinizi kısa sürede oluşturup en kısa sürede teslim alabilmeniz için nelere dikkat etmeniz gerektiğini iyi bilmelisiniz. Örneğin, müşterilerinize nasıl bir site ya da uygulama üzerinden ulaşıyorsunuz?
Kullandığınız e-ticaret entegrasyonu karışık bir ara yüze sahipse ve kullanıcılar aradıklarını basit şekilde bulamıyorsa müşteri kaybınız kaçınılmaz olur. Ancak temiz ve sade kullanıma sahip bir ara yüzle, olabildiğince basit tasarımlı bir internet sitesi size daha fazla müşteri kazandırabilir. Bunun için kullandığınız platformun güvenlik sertifikası bulunmalıdır. Sitenizin kod yazılımı temiz ve bütün sayfalar çalışır durumda olmalıdır. Kısacası e-ticaret platformu içinde kategorilerden iletişime, kurumsal kısma ve site içindeki her sayfaya müşterileriniz saniyeler içinde ulaşmalıdır.

Çok Amaçlı E-ticaret Entegrasyonları ile Kazanın!

Hızlı ve basit ara yüzlü, kullanıcı dostu bir internet sitesi haricinde dikkat etmeniz gereken bir diğer konu kargolama sürecidir.
Kargolama süreciniz ne kadar hızlı? Birçok müşteri artık aynı gün ya da ertesi gün kargo avantajı bulunan ürünleri tercih eder. Bu nedenle siz de müşterilerinize hızlı kargo süreciyle onları memnun edecek bir hizmet sunabilirsiniz. Bunun için her şeyi tek elden yönetebildiğiniz, e-ticaret entegrasyonu kullanmalısınız. E-ticaret yönetim paneli sayesinde ürün siparişe dönüştüğü anda durumu kargoya sevk edebilirsiniz.
Zaman Aleyhinize İşlemesin!

Ekibiniz için en pratik görev dağılımını yapmanızı ve herkesin görevlerini vaktinde almasını sağlayacak harika bir yönetim platformu için şimdi bizi arayın! E-ticaret artık ürün satışından çok daha fazlası… Müşteri ilişkileri, kaynaklar, girdiler ve çıktılar, stoklar, tedarikçiler, banka ve fatura, kargo, lojistik gibi her türlü süreci tek elden yönetin! Tek ihtiyacınız olan kaliteli ve işinizi kolaylaştıracak ve hızlandıracak bir e-ticaret entegrasyonu… Softinny yazılımlarıyla gelecek vaat eden bir işiniz olsun.