E-Mutabakat Entegrasyonu

Softinny e-mutabakat entegrasyonu iş ortaklarınızla veya anlaşmalı olduğunuz kurumlarla aranızda borç ve alacak kalmadığı konusunda anlaşmanızı sağlar. Kelime anlamıyla uzlaşma ve anlaşma anlamına gelen mutabakat, e-mutabakat olarak kâğıt israfı olmaksızın yapılabilir hale gelmiştir. Elektronik imza aracılığıyla karşılıklı olarak alacak ve borç konusunda teyitleşmek için e-mutabakat kullanabilirsiniz.

E-Mutabakat Sayesinde Alacak Verecek Dengenizi Kurun!

Bütün gelir giderlerinizi şirket ortaklarınızla ve alacaklı olduğunuz kurumlarla mutabakata varmak üzere dijital şekilde belgelendirebilirsiniz. İki tarafın da onayıyla kurulan e-mutabakatınızı, entegrasyon aracılığıyla karşı tarafa iletebilirsiniz.

Cari Mutabakat Neden Yapılır?

Basit bir işlem gibi görünen cari mutabakat gelir gider dengesini kurmak ve ileride kanuni bir yükümlülükle karşılaşmamak adına önemlidir. Çünkü sözlü anlaşmalar yapsanız bile ödeme hakkında muğlak kalan konular nedeniyle ticarette bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle ödemenin ispatı önemlidir. Alınacak tutar belirtilen tarihte ödendiği belgelenerek iki tarafça da onaylanmalıdır. Bu onay sonrasında iki taraf da hiçbir borç ve alacak ilişkisi kalmadığını beyan etmiş olur. Alınan ve verilen tutarın belgelenmesi, vergilendirme açısından da önemli bir veri sağlamaktadır. Bu sayede yılın belli dönemlerinde ödemeniz gereken vergi rakamları size muhasebeciniz tarafından aktarılır.  

E-Mutabakat ile Zaman Kazanın!

Evrak masrafları olmaksızın hızlı mutabakat işlemleriyle zamanınızın tamamını iş yönetimine ayırın! Sizin için özelleştirilmiş mutabakat entegrasyonu sayesinde her ay ya da her yıl mutabakatlarınızı hazırlayarak iletebilirsiniz. Excel dosyası içinde hazırlayıp imzalayarak gönderebileceğiniz e-mutabakat, Softinny e-mutabakat yazılımı sayesinde iş ortaklarınıza e-posta yoluyla iletilebilir. CRM ile entegre çalışan bu yazılım aynı zamanda banka, e-fatura, e-arşiv gibi birçok dijital muhasebe işlemleriyle de uyumlu çalışır.

E-Mutabakat Entegrasyonu Hangi Özelliklere Sahiptir?

Softinny e-mutabakat otomasyonu ile kazanacağınız avantajlar aşağıda yer almaktadır:

Softinny E-Mutabakat Entegrasyonu Kullanırken Zorlanır mıyım?

E-mutabakat entegratörü, tamamen kullanıcı odaklı tasarlanmıştır, göz yormayan renklere sahiptir. Aynı zamanda temiz kod yazılımı sayesinde basit teknik hatalarla karşılaşmazsınız. Yazılımı satın almanız durumunda Softinny uzman ekibi size bilmeniz gereken bütün detayları anlatır. Dolayısıyla program kullanımı konusunda bir zorluk yaşamazsınız. Softinny tamamen çözüm odaklı yazılımlar sunduğu için programlarının en güzel özelliği her zaman en güncel sürüme sahip olmasıdır.

Kimler Softinny E-mutabakat Entegrasyonu Kullanmalıdır?

Aslında bir zorunluluk olmamasıyla birlikte tarafların kendini güvenceye alması adına e-mutabakat yasal olarak her iki tarafı da koruyan bir uygulamadır. Düzenli ödeme alan ve düzenli ödeme yapan taraflar arasında aylık olarak hazırlanması tavsiye edilir.

Neden Softinny E-mutabakat Entegrasyonu Kullanmalısınız?

Tamamen şirketinizin ödeme akışına uygun olarak düzenlenen size özel hazırlanan Softinny e-mutabakat yazılımı, maksimum verimle çalışmanıza olanak tanır. Ödeme bilgisiyle ilgili herhangi bir şüphe oluştuğunda entegrasyon aracılığıyla hızlıca döküm alarak kanıt oluşturabilirsiniz.

Daha Teknolojik ve Daha Hızlı İş Yaşamı İçin E-Mutabakat

Daha verimli işler elde etmenin yolu, teknolojinin nimetlerinden yararlanmaktan geçer. İşinize maksimum verimle odaklanın ve yıllık cironuzu arttırın. Siz de çağa ayak uydururken akılcı seçimler yapın! Softinny e-mutabakat entegrasyonu, kolay muhasebe programı, e-dönüşüm, e-irsaliye, e-fatura ve e-arşiv gibi birçok hizmet için şimdi bizi arayarak randevu talep edin!