Softinny E-Arşiv Entegrasyonu

E-arşiv entegrasyonu, kısaca fatura işlemlerinize bağlı olarak yasal bildirimlerde bulunmanızı sağlayan bir yazılımdır. Cari işlem takibinin vazgeçilmez bir parçası olan e-arşiv, kestiğiniz ve aldığınız faturaların online olarak depolanmasını sağlar. Geriye dönük fatura dökümlerinizi görebileceğiniz, gerektiğinde cihazlarınıza indirebileceğiniz bir tür ödeme belgelendirme çeşididir. E-fatura mükellefi olmayan müşterileriniz için e-arşiv oluşturarak hızlı bir faturalandırma yapabilirsiniz.

E-Arşiv Ne İşe Yarar?

E-arşiv fatura, şirket sahibi olmayan ya da şirket sahibi olsa bile e-fatura mükellefi olmayan müşterilerinize vereceğiniz bir tür belgedir. E-arşiv entegrasyonu, dijital veri tabanı üzerinde bulut tabanlı sistemlere kaydedilebilmesi nedeniyle cihazlarınızda da yer tutmaz.

Kimler E-Arşiv Fatura Özelliğini Kullanabilir?

E-ticaret firmaları arasında 3 milyon TL üzeri kazanca sahip olanlar, e-arşiv özelliğini kullanmak zorundadır. Her ticari işletme aldığı ödeme karşılığında fatura kesmek zorundadır. Hem online ticaretin yaygınlaşması hem de kağıt israfının önüne geçme isteği nedeniyle günümüzde e-arşiv özelliği aktif olarak kullanılmaktadır.

E-Arşiv Entegrasyonu Ne İşe Yarar?

Dijital cari programınızda yer alan e-arşiv otomasyonu, tarihe göre filtrelenebilir, geçmişe dönük görüntüleme yapmanıza izin verir. Softinny e-arşiv fatura entgerasyonu, bankanızla uyumlu çalışır. Basit ara yüz tasarımıyla tek program ve tek ekran üzerinden e-arşiv faturalarınızı otomatik olarak muhasebecinize aktarabilirsiniz.

E-Arşiv Entegrasyonu Hangi Avantajlara Sahiptir?

Güncel Yazılım Özelliği: Güncel ve sürekli güncellenebilen yazılımlarımız sayesinde mevzuata uygun şekilde fatura oluşturabilirsiniz.
Fatura Arşivleme: Kestiğiniz her e-arşiv fatura, zarf ve fatura bazında giden ve gelen fatura olmak üzere listelenir. Hem kestiğiniz hem de aldığınız faturaları bu özellikler sayesinde kolaylıkla görebilirsiniz.
CRM Entegrasyonu ve Otomatik E-posta Gönderimi: Müşteri ilişkileri yönetiminin olmazsa olması CRM entegrasyonu, onlara göndereceğiniz faturalar ve bildirimler için işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Bu entegrasyon sistemi, e-arşiv fatura entegrasyonuyla birlikte çalışır. Siz bilgisayarınıza ya da telefonunuza elinizi bile sürmeden, aldığınız ödemenin karşılığında e-arşiv faturanız kesilir. Kesilen fatura veri tabanınızda bulunan iletişim bilgisine otomatik olarak gönderilir.
Ödeme Entegrasyonu: Bütün bankalarla uyumlu çalışan ödeme entegrasyonu, e-arşivle entegre çalışarak ödeme alınması halinde fatura için gerekli bildirimi e-arşiv fatura sistemine iletir.
Basit ve Sade Ara Yüz Tasarımı: Softinny e-arşiv entegrasyonu size zaman kazandırmak için çalışır. Bu nedenle e-arşiv fatura entegrasyonu sade bir ara yüz tasarımıyla gözlerinizi yormaz. Temiz kod yazılımı sayesinde basit yazılım hatalarıyla size zaman kaybettirmez, aksine hatasız bir otomasyon sistemine sahiptir.
Her Modül İçin Özel Destek Birimi: E-arşiv fatura entegrasyonu içinde her modül için ayrı tasarlanmış destek birimleri bulunmaktadır. Karşılaştığınız herhangi bir sorunda ilgili modülden destek birimine hemen ulaşabilirsiniz. En hızlı şekilde çözüm sağlamanız için uzman ekibimiz size yardımcı olmaktadır. Softinny destek birimimize 7/24 başvurabilirsiniz.
Bulut Tabanlı Yazılım: Bulut tabanlı yazılım özelliğiyle e-arşiv fatura özelliğini cihazınızda yer tutmadan kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bulut yazılımlar, online veri depolama özelliği sayesinde cihazlarınızın hafızasının dolmasını engeller.
Tek Ekran Üzerinden Kontrol Paneli: Hız çağında yaşadığımız bu günlerde en büyük problemimiz zamanımızın olmaması. Zaman çalan resmi bildirim işlemlerini sizin vakit kaybetmeksizin tek ekran üzerinden kolayca yapabilmenizi istedik. Softinny E-arşiv entegrasyonu sayesinde tek ekran üzerinden bütün modüllere erişim sağlayabilirsiniz.
Fatura İndirme: Normalde e-fatura entegrasyonu, sizi fatura kesme ve iletme gibi ekstra işlerden kurtarır. Ancak yine de gerektiğinde faturalarınızı kolaylıkla indirebilir, tekrar gönderebilir ve çıktısını alabilirsiniz.
E-ticaret Entegrasyonu: E-ticaret firmanızdan müşterileriniz alışveriş yaptığında hesabınıza aktarılan ödemeye karşılık e-arşiv entegrasyonuna bildirim gider. Buradan müşterileriniz için fatura oluşturulur.
Minimum Masraf Maksimum Verim: Muhasebesel işlemlerinizi sıfır hata ile maksimum verimle yapabilmek için e-arşiv entegrasyonu size hem yasal hem hızlı hem de güvenilir işlem yapma olanağı tanır.
Size Özel Yazılım Hizmeti: Softinny e-arşiv entegrasyonu otomatik e-fatura işlemlerinin yanında şirketinizin ihtiyaçlarına yönelik eklenebilecek ya da çıkarılabilecek yazılımsal özelliklere sahiptir. Bu konudaki detayları, şirketimizle iletişim kurarak detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.
Admin Atama Özelliği ve Birden Çok Cihazda Kullanım Kolaylığı: Kendiniz dışında e-arşiv entegrasyonuna erişmesini istediğiniz kişiler varsa özel admin atama özelliğini kullanabilirsiniz. Muhasebecinize de erişim vererek e-arşiv faturalarınızı gelir gider beyan dönemlerinde hızlıca iletebilirsiniz. Aslında otomasyon özelliği sayesinde muhasebecinize gerekli belgelerinizi otomatik şekilde gönderebilirsiniz. Bu nedenle admin atama özelliği tamamen opsiyoneldir.

E-Arşiv Entegrasyonu Nasıl Kullanılır?

Zaman yönetiminize önemli ölçüde katkı sağlayacak e-arşiv fatura entegrasyonu şirketiniz için önemli bir yatırımdır. Bu yatırımı en verimli şekilde kullanmanız için uzman ekibimiz size gerekli bütün kullanım bilgilerini verecektir. Entegrasyonu mobil cihazlarınıza ya da bilgisayarınıza yükleyeceğiniz program sayesinde kullanabilirsiniz. Sadece bir kez vereceğiniz komutla e-arşiv fatura kesme ve gönderme işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın her yerinden işlem yapabileceğiniz bu yazılım sayesinde işlerinize odaklanmanın keyfini çıkarın!
Softinny e-arşiv entegrasyonu muhasebe yönetiminin öncesi ve sonrası olmak üzere hayatınızda yeni bir dönem açmaya geliyor. Softinny güvencesiyle tasarlanmış ön muhasebe ve genel muhasebe yazılımlarıyla tanışmak için randevunuzu alın!