Değerlerimiz

Değerlerimiz

Kurumsal

Amacımız hayatı daha kolay hale getirmek olduğundan her zaman yenilikçi ve fayda sağlayan çözümler üretmek için en önemli değerlerimizden biri dürüstlüktür.

İşini severek yapan ve müşterileriyle dostluk ilişkisi içinde hizmetlerini sürdüren bir firma olarak bütün hizmet sürecimiz şeffaf şekilde ilerler. Bu doğrultuda hizmet öncesi yaptığımız görüşmelerde çalışmanın süresi, hizmet süresince sağlayacağınız fayda, yazılımlarımızın avantajları ve vereceğimiz hizmetin bedeli hakkında her şeyi en baştan konuşmayı tercih ederiz.

En başta fayda sağlamayı amaçlayan bir şirket olarak size kullanımıyla pratik ve gerçek manada işinizi yönetme konusunda yardımcı programlar sunmayı hedefleriz. Bu doğrultuda değerlerimiz: dürüstlük, ilkeli çalışma, verim odaklı hizmet, titizlik, fiyat performans dengesinin korunması, özgünlük, güncellenebilirlik, faydalılık gibi bizi yansıtan temel unsurlardan oluşur.

İşini dürüstlükle yapmayı önemseyen bir yazılım firması olarak Türkiye başta olmak üzere dünya çapında çeşitli sektörler için e-ticaret, muhasebe ve iş yönetim programları geliştirmeye devam ederiz. Yazılım alanında güvenlikli, işlevsel, cihazlarınızda yer tutmayan, yenilikçi ve günümüz ihtiyaçlarına çözümler sunan programlarımızla sektörümüzde fark yaratmayı amaçlarız.

Bize Ulaşın

  https://softinny.com/softinny-kvkk-metni
  Bize ulaşmakta tereddüt etmeyin.

  Bizi Arayın

  +90 212 317 47 30

  Write to us

  info@softinny.com

  Office hours

  Pts-Cum

  9:00 - 18:00