Banka Entegrasyonu ile Mali Yönetiminizi Kolaylıkla Yapın!

Softinny yeni nesil yazılımlarıyla gün içinde varlığını hiç de hesaba katmadığınız zaman canavarlarını devre dışı bırakmayı amaçlar. Banka entegrasyonu da bu amaçla oluşturulmuş pratik muhasebe yönetimi için size zaman kazandıran bir uygulamadır. Banka entegrasyonları, insan kaynaklı hataları sıfıra indirmesi nedeniyle günümüzde birçok firmanın tercihi olmaya başlamıştır.

Banka Entegrasyonu Nedir?

İnternet sitenize ya da e-ticaret platformunuza değil, doğrudan muhasebe programına veri gönderen bir yazılımdır. Bankanızla eş zamanlı olarak çalışan bu uygulama, muhasebecinize, hesabınıza hiç giriş yapmadan, şifre paylaşımı gerektirmeden veri akışı sağlar. Dekont, e-fatura, ekstre bilgilerinizi otomatik olarak veri havuzuna çekmeye yardımcıdır.

 

Otomatik Dekont Bilgisi

Muhasebe sisteminize entegre olarak çalışan otomatik dekont entegrasyonu, dekontlarınızı müşterilerinize, muhasebecinize ve işlem yaptığınız kişilere aktarmakla zaman kaybetmenizi önler. Gelir ve gider trafiğinizi yönetmenize yardımcı olmak için bankanızla entegre çalışarak aylık kazancınızı ve giderlerinizi düzenli şekilde tutmanıza yardımcıdır. Online banka yazılımı işinizde hiç hesaba katmadığınız ve normalde manuel olarak yapmanız gereken işlemleri, tamamen otomatik olarak gerçekleştirir.
Büyük firmalar bu işlemleri yapması için muhasebe biriminde ekstra kişi istihdam etmek zorunda kalır. Çünkü gelir gider takibi, aylık ve yıllık vergi ödemelerinin eksiksiz ve doğru şekilde yapılması için titizlikle yapılması gereken bir iştir. İstediğiniz banka hesabı için oluşturacağımız banka entegrasyon sistemi size hatasız veri aktarımı sağlar.

 

Otomatik Ekstre Bilgisi

Banka ekstrelerinizi, otomatik olarak muhasebe programınızda görerek aylık harcamalarınızı takip edebilirsiniz. Borçlarınızı görebilir, aylık harcama ve ödeme planlarınızı yeniden yapabilirsiniz. Otomatik ekstre otomasyonu, ihtiyaç ve lüks dengesini kurmanıza, harcamalarınızı aylık kazanç seviyenize göre belirlemenize yardımcıdır.

 

Otomatik E-fatura Bildirimi

Müşterilerinize aktarılacak faturalarınızı, otomatik olarak bankanızdan çekerek anında muhasebe biriminize yönlendirebilirsiniz. Müşterilerinize otomatik fatura iletimi yaparak bu iş için oluşacak iş yükünü otomasyon sistemi sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz. Ekstra maliyetlerinizden kurtularak, güncel ve kolay kullanılabilir, basit ara yüze sahip bir banka entegrasyonu ile çalışmanın kolaylığını yaşayın!

Otomatik E-fatura Bildirimi

Muhasebecinize her ay göndermeniz gereken faturalar, dekontlar, ekstreler varsa bırakın banka entegrasyonu sizin için çalışsın! Günümüzde işleri hızlandırmanın ve hatasız bir şekilde yapmanın en etkili yollarından biri, güvenilir banka entegrasyon yazılımları kullanmaktır. Küsuratları hatasız hesaplayan, bütün mali veriyi eksiksiz olarak muhasebe birimine ve atadığınız bilgi havuzuna aktaran bu sistem, kafanızın rahatlamasına da yardımcıdır. Çünkü kendi işinizin sahibiyseniz aynı zamanda birden çok işlemi takip etmeniz gerekir. İş yönetimi, personel yönetimi, personel maaşları, yeni iş anlaşmaları derken bir de muhasebe ile ilgili hesaplamaları yapmak sizi ekstra yoracaktır. Bu yorgunluğu ortadan kaldırmak için yaptığınız ve aldığınız ödemeleri otomatik işleyen bir sistemle çalışabilirsiniz. İşlerinizi daha az personel ve daha az iş yüküyle yöneterek çalışmak için şimdi bizimle iletişime geçin!

 

Neden Banka Entegrasyonu Kullanmalısınız?

Gerçek zamanlı veri akışı sağlayan grafikler, ay ve yıl içinde tarihe göre listeleme sistemiyle istediğiniz tarihte geriye dönük olarak arama yapmanıza olanak tanır. Yıllık ve aylık cironuzu hesaplayarak, sizin için gelir beyanı dönemlerinizi rahat bir şekilde geçirmenize yardımcıdır. Banka entegrasyonu, ödemelerinizi birçok farklı bankadan gelen ödemelerinizi tek kanaldan takip edebilmenize de yardımcıdır. Akıllı yazılım sistemiyle sürekli güncellenen, yaşadığınız sorularda hızlı geri dönüş alabileceğiniz entegrasyon, fiyat performans açısından da beklentinizi karşılar. İşinizde hataya yer vermeyecek bu yazılımla tanışmak için şimdi bizimle iletişime geçin! Banka entegrasyon yazılımı hakkında detayları konuşmak ve yazılıma kısa sürede ulaşmak için randevu talebinde bulunabilirsiniz.